.

.

New
F185000 Печати ја главата Оригинални Печатач главата За EPSON ME1100 ME70 ME650 C110 C120 C1100 L1300 T30 T33 T110 T1100 T1110 Глава за Печатење

F185000 Печати ја главата Оригинални Печатач главата За EPSON ME1100 ME70 ME650 C110 C120 C1100 L1300 T30 T33 T110 T1100 T1110

DEN 1824.00

Стока
Достапно.


F185000 Печати ја главата Оригинални Печатач главата За EPSON ME1100 ME70 ME650 C10 C110 C120 C1100 L1300 T30 T33 T110 T1100 T1110 SC110 TX510 Глава за Печатење
Забелешка : оригиналниот печати ја главата со малку нула, површината е многу нови, тоа е teardown од нов печатач , пред да се користи за тестирање на нов печатач ,квалитетот е многу добар.
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
во рамките на 3-5days приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Детали

Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
F185000
Тип:
Други
Објектот:
Печати ја главата глава за печатење Печатач глава
Одговараат на печатач 1:
За Epson ME1100 ME70 ME650 C110 C120 C10 C1100
Одговараат на печатач 2:
За Epson T30 T33 T110 T1100 T1110 SC110 L1300 TX510
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот
Состојба:
печати ја главата со малку нула
Свеж

Избор на клиенти