.

.

New
Печатач Греење Единица Fuser Assy За Canon MF4710 MF4712 MF4750 MF4720 МФ 4710 4712 4750 4720 Fuser Собранието На Продажба

Печатач Греење Единица Fuser Assy За Canon MF4710 MF4712 MF4750 MF4720 МФ 4710 4712 4750 4720 Fuser Собранието На Продажба

DEN 3304.80

Стока
Достапно.

Експедитивни Услуги : EMS , DHL , UPS-от , Fed Ex.
ЗА ПРЕВОЗОТ Default Service : Chian Пост Воздух Mail на светот. Во ригорозни тестирање пред пратката. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди оценка postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. Вашите 5 ѕвезди оценување е важно за нас. W e ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
Ве молиме оставете порака која покажува. Што е вашиот печатач модел и напон? Стандардно е за Canon MF4710 и 220 V. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот. Ве молиме контактирајте со нас. Нормално време на Испорака : Кина Пост Воздух Mail = 15~60 дена , ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена.
Професионална продажба на разни печатач материјали и опрема. Ви благодарам многу !
ЗА ПОЛИТИКА На производи лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ. Ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.

Детали

Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти