.

.

New
Компатибилен Canon NPG 46 GPR 31 EXV29 EXV 29 Ресетирање на Сликата Тапан Единица,За Canon IRC 5035 5030 5235 5240 Слики Тапан Единица,4Colors

Компатибилен Canon NPG 46 GPR 31 EXV29 EXV 29 Ресетирање на Сликата Тапан Единица,За Canon IRC 5035 5030 5235 5240 Слики Тапан

DEN 24960.00

Стока
Достапно.

Големи акции , Брза испорака; * 7. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Без наплата се нудат. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : За Canon NPG-46 GPR-31 EXV-29 Тапан Единица 4 Парчиња / Многу=1 C+1 M+1 Y+1 BK Користи Долг Живот OPC Тапан;Направени Во Koera , 59 000 страници/ЕЕЗ За Canon Image RUNNER ADVANCE C5235 C5240 C5030 C5035 Копир, За Canon IRC5035 IRC5030 IRC5235 IRC5240 ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот. Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Конкурентна цена; * 4.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак .Опис На Производот * 1.
Ви Благодарам Многу !. 100% нови; * 5. Убав и силен пакување; * 3.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.

Детали

Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Број На Модел На:
IRC5035 IRC5030 IRC5235 IRC5240
Тип:
Други
Копир Модел:
За Canon IRC5035 IRC5030 IRC5235 IRC5240 Печатач
Тапан Единица:
За Canon NPG-46 GPR-31 EXV-29 Тапан Единица
Свеж

Избор на клиенти