.

.

New
Висок квалитет на нови копир тапан единица компатибилен за kyocera MK410 MK413 MK438 одржување комплет

Висок квалитет на нови копир тапан единица компатибилен за kyocera MK410 MK413 MK438 одржување комплет

DEN 3876.00
DEN 4080.00

Стока
Достапно.


MK410/413/438 одржување комплет
погодни за машина : KM-1620/1650/2020/2050(AD165/169/203/205)
принос : 100000-150000 страници
Боја : црна
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Детали

Бренд Име:
RUIJIAXIN
боја:
Други
Број На Модел На:
MK410
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти