.

.

New
F093020 глава за печатење За Epson C41 C42 C43 C44 C45 C46 C48 C20SX C20UX C40S C40SX C40PLUS C40UX C44UX C44PLUS C42UX C42S глава за Печатење

F093020 глава за печатење За Epson C41 C42 C43 C44 C45 C46 C48 C20SX C20UX C40S C40SX C40PLUS C40UX C44UX C44PLUS C42UX C42S

DEN 864.00

Стока
Достапно.


F093020 глава за печатење За Epson C41 C42 C43 C44 C45 C46 C48 C20 SX C20 UX C40 S C40 SX C40 PLUS C40 UX C44 UX C44 PLUS C42 UX C42 S глава за Печатење
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
во рок од 3 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Детали

Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
F093020
боја:
Црна и Шарени
Тип:
Други
Објектот:
Печати ја главата глава за печатење Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот реновирана
Одговараат на печатач 1:
За C41 C42 C43 C44 C45 C46 C48 C20SX C20UX C40S C40SX
Одговараат на печатач 2:
За C40PLUS C40UX C44UX C44PLUS C42UX C42S
Свеж

Избор на клиенти