.

.

New
OKOKC Цртан филм Жирафа Шема Еластична Багаж Покрие Применуваат до 19-32 Куфер Покрие Дебели , Патување Додатоци

OKOKC Цртан филм Жирафа Шема Еластична Багаж Покрие Применуваат до 19-32 Куфер Покрие Дебели , Патување Додатоци

DEN 331.00
DEN 473.28

Стока
Достапно.


Материјал : Полиестер
Answer : ___________________________ Note : Ова е Багаж Куфер Заштитна Маска!
Багаж Големина Багаж Нето Висина (не се вклучуваат на тркала) Багаж Ширина Багаж Длабочина Препорачуваме Покрие Големина S (19"-22") 44-55cm 34-39cm 20-25cm S
М (23"-27") 56-68cm 40-46cm 24-28cm M L (28"-30") 64-75см 45-55cm 29-33cm L
XL (30"-32") 76-82cm 50-57cm 32-35cm XL

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Број На Модел На:
T2311
Објектот Ширина:
25cm
Бренд Име:
OKOKC
Објектот Висина:
53cm
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Патување Додатоци:
багаж маска
Објектот Должина:
35cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Тежина:
0.25kg
Свеж

Избор на клиенти