.

.

New
Романот Патуваат Багаж Куфер Заштитна Маска Водат направени за 18/20/22/24/26/28/30 инчен случај Водоотпорен Багаж Додатоци

Романот Патуваат Багаж Куфер Заштитна Маска Водат направени за 18/20/22/24/26/28/30 инчен случај Водоотпорен Багаж Додатоци

DEN 729.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.)
Се врати и Гаранција :
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?.

Детали

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Објектот Висина:
72cm
Број На Модел На:
S/M/L
Објектот Должина:
50cm
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Шаблон Тип:
Dot
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Материјал Состав:
Spandex
Објектот Тежина:
200g
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Објектот Ширина:
20cm
Местото на Оригиналот:
Кина
боја:
Зелена
се применуваат на багаж големина:
18/20/22/24/26/28/30
Дожд Маска:
no
Функција:
dustproof,анти-прашина
Стил:
багаж заштитник
Свеж

Избор на клиенти