.

.

New
FORUDESIGNS Анти-канал Водоотпорен Патнички Багаж Заштитна Маска 3D Бостон Terrier Куче Еластична S/M/L Куфер Покритие За Случаи

FORUDESIGNS Анти-канал Водоотпорен Патнички Багаж Заштитна Маска 3D Бостон Terrier Куче Еластична S/M/L Куфер Покритие За Случаи

DEN 711.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

ние им даде некој шанса да се претвори нивната фантазија во реалноста,било слики што сакате да бидат испечатени на производи. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги
Совети :
Додај за да ги зачувате на листа ,да стане ВИП ,се повеќе попуст и surpise .
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. FORUDESIGNS е посебна и надвор од обичните .(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Add to желба листа,ќе се примени на попуст информации во најрано време .Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас.
Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.

Детали

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
50cm
Материјал Состав:
97%полиестер+3%spandex
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
73.5cm
Објектот Тежина:
200g
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Број На Модел На:
H1222
Објектот:
заштитна прашина маска
Шаблон Тип:
водоотпорен багаж маска
боја:
Како се покаже слика
Функција:
Заштитна торба куфер
Стил:
Еластична багаж опфаќа
Главните Материјали:
97%полиестер+3%spandex
Големина S:
45.5*61cm за 18-22 инчен куфер
Големина M :
50*73.5 cm за 22-26 инчен куфер
големина L:
67*78 см за 26-30 инчен куфер
Свеж

Избор на клиенти