.

.

New
Обичај се вклопуваат во автомобил багажникот мат за Lexus CT200h ГШ ES250/350/300h RX270/450H GX460h/400 LX570 LS NX 3D автомобил-стил, тепих товар лагер

Обичај се вклопуваат во автомобил багажникот мат за Lexus CT200h ГШ ES250/350/300h RX270/450H GX460h/400 LX570 LS NX 3D автомобил-стил,

DEN 7584.00
DEN 9480.00

Стока
Достапно.


Детали

Боја Име:
Црна, Беж, Црна со црвени, Кафени
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Бренд Име:
Himount
Објектот Должина:
According to car model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
Обичај се вклопуваат, Луксузен везови
Име На Модел:
ZQ-175
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Објектот Ширина:
According to car model
CT200h-Година:
2013,2011,2012,2014,2015
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Дијаметар:
According to car model
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
About 4 kg
Lexus Модел:
CT200h
Објектот Висина:
According to car model
Налепница Сместување:
автомобил кат
Вид На Налепница:
автомобил кат
Материјал Тип:
ПВЦ Кожа
Свеж

Избор на клиенти