.

.

New
Нема мирис право воланот RHD десната рака се вози водоотпорен не се лизга теписи автомобил патосници за ToyotaCamry

Нема мирис право воланот RHD десната рака се вози водоотпорен не се лизга теписи автомобил патосници за ToyotaCamry

DEN 6396.00
DEN 9840.00

Стока
Достапно.

Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме, ве Молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година и боја сакате кога цел,ви благодариме.ако е достапен,ве молиме да ни испраќате фотографии од вашиот автомобил надвор и внатре! ЈАС КАФЕ БОЈА II ЦРНО СО ЗЛАТЕН БОД III ЦРНА СО ЦРВЕНИ БОД IV ЦРВЕНО V БЕЖ VI ПУРПУРНА VII ВИНО ЦРВЕНО VIII ЦРНА СО ЦРНА STTICH

Детали

Боја Име:
црна со црна, црна со злато, црвена, виолетова, кафе, црна со црвени, беж, вино црвено
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
per car
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
per car
Име На Модел:
887945049874
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Материјал Тип:
вештачка кожа
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Специјални Функции:
целосно опкружен автомобил душеци
Објектот Ширина:
per car
Тојота Модел:
Camry
Објектот Тежина:
3.8
Стил:
Сите околу тип
Површината Материјал:
Увезени супер зелена кожа
Составот на содржина:
91% (inclusive) -100% (не се вклучени)
Шема:
Решетки
Комбинација форма:
Пет посебни
Вид На Налепница:
целосно опкружен автомобил душеци
Свеж

Избор на клиенти