.

.

New
Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за LEXUS LS430 LS460 LX570-апарат nx200 NX200T RX200T RX270 RX450H 2004-2017 автомобил подни Облоги тепих

Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за LEXUS LS430 LS460 LX570-апарат nx200 NX200T RX200T RX270 RX450H 2004-2017 автомобил

DEN 4291.00
DEN 7152.00

Стока
Достапно.

Други меѓународни Превозот е достапен. За производ го браздата проблем во транспортот : Во сонце да губите нивните ќе се врати за два часа ново! Или со користење на среден притисок откако неколку дена подоцна, браздата ќе исчезне! Политика на враќање : Сите се враќа прифатени Купувачот треба да ве контактираме во рок од 14 Дена по добивањето на објектот. Сите нарачки се испраќаат од страна на USPS/DHL/Федекс/UPS/EMS во континентална Кина.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Треба да контактирате со нас потврдува изразат метод и сметководство на трошоците за превозот.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, кога објектот се испраќаат надвор. За повратни информации 1. 1 работен Ден ракување со времето, сабота и недела нарачки ќе бидат обработени и Испорачани во понеделник. - Без restocking надоместок ќе се наплатува. Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, која вообичаено трае 3-12 работни дена да пристигнат.
Здраво, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел и годината, ние ќе бидеме во согласност со вашето барање за испорака, ви благодариме!
Shippemnt : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход.

Детали

Боја Име:
Црна и бела линија, Црна и црвена линија, Кафе, Беж, Виолетова, Кафена, Црвено вино
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Дијаметар:
According to car model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
Лесно да се чисти, анти нула,водоотпорен
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
About 3 kg
Објектот Ширина:
According to car model
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
According to car model
Име На Модел:
АД-2
боја:
Седум бои да се избере
Погоден за модел на годината:
за LEXUS 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
Свеж

Избор на клиенти