.

.

New
Сопствен автомобил патосници за Џип Сите Модели renegade компас 2017 cherokee патриот wrangler автомобил accessorie авто патосници

Сопствен автомобил патосници за Џип Сите Модели renegade компас 2017 cherokee патриот wrangler автомобил accessorie авто патосници

DEN 6515.00
DEN 10022.40

Стока
Достапно.

Големина : Прилагодено душеци и точно се вклопи. 3,Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде 5 ѕвезда пофалба! Ние ќе ви даде малку подарок за вас. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање: Ние прифати било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање : 1,Кога ќе примите на стоки, доколку стоката не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде задоволително решение! 2,ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија . Ако треба да се промени износот или фактура, ве молиме контактирајте со нас.Потекло : Кина (Копно) 5. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 4,Кога ќе го добијат производот по никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе биде прв пат за да се реши.Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодариме.Функција : водоотпорен, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење 4. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Детали

Боја Име:
црна, црна со сива, црна со црвени, виолетови со црна, беж со кафеава, беж, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Компас-Година:
2011,2015,2010,2013,2012,2014
Jeep Модел:
Компас
Бренд Име:
kalaisike
Објектот Ширина:
Customized according to the model
Објектот Висина:
Customized according to the model
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Должина:
Customized according to the model
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Патосници Тип:
Жица Мат
Објектот Тежина:
4-6kg
Објектот Дијаметар:
Customized according to the model
Специјални Функции:
вода доказ, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење
Име На Модел:
Автомобил Посебни
Свеж

Избор на клиенти