.

.

New
посебни виткање автомобил багажникот душеци +backrest влошки+страна килими за SRX wholy опкружен автомобилската материјали внатрешни работи ремонтирам

посебни виткање автомобил багажникот душеци +backrest влошки+страна килими за SRX wholy опкружен автомобилската материјали внатрешни

DEN 8224.00
DEN 9240.00

Стока
Достапно.


ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година и душеци боја кога цел,ви благодариме!

Детали

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
CT200h-Година:
2013,2011,2012,2014,2015
Материјал Тип:
вештачка кожа
Специјални Функции:
автомобил багажникот душеци
Објектот Висина:
15
Објектот Должина:
45
Објектот Тежина:
3.6
Lexus Модел:
CT200h
Објектот Ширина:
35
Име На Модел:
речиси
Автомобили:
SRX (увоз) SRX
Обликот:
Стереоскопски 3d
Материјал Тип:
СТП Кожа
Налепница Сместување:
автомобил кат теписи
Вид На Налепница:
посветен автомобил патосници
Автомобил Направи:
SRX
Свеж

Избор на клиенти