.

.

New
kalaisike Сопствен автомобил патосници за Ауди сите моделот a6 c7 а5 q3 tt cc a3 8v b7 a4 б8 b9 q7 п5 автомобил стил автомобил додатоци

kalaisike Сопствен автомобил патосници за Ауди сите моделот a6 c7 а5 q3 tt cc a3 8v b7 a4 б8 b9 q7 п5 автомобил стил автомобил

DEN 4656.00
DEN 7391.52

Стока
Достапно.

Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. Кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака и да ми кажете знакот / модел / година на вашиот автомобил. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодарам. 4,Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши.Спорот : имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. Ние ќе се направи во согласност со вашиот модел, ви благодариме!
За посебен автомобил патосници : 1. 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ; 2,Ние сме професионална за производство на тимот.Боја : сите црна,кул црна,кафеава,кафе, црвено вино,виолетова,беж,сива,црна, црвена 6.
Здраво, пријател. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 3, Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање : не прифаќаме било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање :
.

Детали

Боја Име:
сите црна, црна, црвена, сива, вино, црвена, виолетова, кафена, кул црна, беж, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
A6-Година:
2012,2015,2014,2016,2011,2010,2013
Објектот Должина:
Customized according to the model
Објектот Тежина:
3-4kg
Објектот Дијаметар:
Customized according to the model
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
вештачка кожа
Audi Модел:
A6
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
Customized according to the model
Специјални Функции:
вода доказ, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење
Име На Модел:
Посветен прилагодување
Патосници Тип:
Мат Кожа
Бренд Име:
kalaisike
Објектот Висина:
Customized according to the model
боја:
црна, црвена,црна,кафеава,кафе,црвено,кул црна,виолетова,беж,сива
Свеж

Избор на клиенти