.

.

New
Верверица Животни Печати Шема Нова Мода Голем Капацитет Дами Багаж Торба Патна Торба Печати Патнички Багаж Торба Секојдневен Торба

Верверица Животни Печати Шема Нова Мода Голем Капацитет Дами Багаж Торба Патна Торба Печати Патнички Багаж Торба Секојдневен

DEN 1344.00
DEN 1919.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Патни Торби
Бренд Име:
AnyFocus
патна торба:
Патување Totes
Стил:
Моден
Број На Модел На:
моден патни торби
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
21cm
Објектот Должина:
45cm
Објектот Висина:
29cm
Материјал Состав:
платно&памук
Објектот Тежина:
0.3kg
Тврдост:
Мека
Имаат Drawbars:
No
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Обвивка Материјал:
Полиестер
Големина Инчен:
17.7'*7.9'*11.5'
Стил:
blachand торба/торба и гласник
Употреба:
Бизнис патување/Салата Торби/Патувањето/Mummy Торба
Структура:
Внатре во џеб/екстра чевли џеб
Капацитет:
Облека/Чевли/Cosmetics
Објект:
спорт спортска торба
Дали трговија на големо:
Трговија на големо
Прилагодливи рамо:
Yes
Пакување:
на polybag за секое парче
Свеж

Избор на клиенти