.

.

New
HaoChengJiaDe 2018 Есен Стил Деца Мрежа Чевли Девојки И Момчиња Спортски Чевли Мека Дното Деца Чевли Удобност Дише Патики

HaoChengJiaDe 2018 Есен Стил Деца Мрежа Чевли Девојки И Момчиња Спортски Чевли Мека Дното Деца Чевли Удобност Дише Патики

DEN 346.00
DEN 392.64

Стока
Достапно.

Драги пријатели, Кога ќе ги нарачате на детски чевли, треба да се според Insole должина.(Insole должина=Нога должина +1cm) САД големината Не е Стандарден ,Само погодно за вас да се направи нарачка. Удобно должина е на нога должина додадете околу 1cm. И Бидејќи на долго време, време на испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail и детето ќе растат брзо ве молиме изберете повеќе поголемо големина на чевли за вашето дете. Ве молиме изберете вистинската големина. Hao Cheng Jia De Лето Дише Деца Чевли Момчиња Девојчиња Чевли Мода Cut-Испис Деца Патики Секојдневен Момчиња Девојчиња Мека Патики

Детали

Чевли Големина:
5.5, 6.5, 7, 7.5, 8
Бренд Име:
HaoChengJiaDe
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Insole Материјал:
Гума
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Обвивка Материјал:
Платно
Сезоната:
пролет, есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Возраст Опсег:
12M,16M,20M,24M,28M,32M,3T,7T,11T,12T,8T,4T,33M,29M,25M,21M,17M,13M,14M,18M,22M,26M,30M,34M,5T,9T,10T,6T,35M,31M,27M,23M,19M,15M
Применливи Возраст:
Од 1 до 3 години
боја:
бела црна, црвена
Транспорт:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти