.

.

New
2018 Бренд лето пролет момчиња детски патики чевли девојки училиште секојдневен чевли на трчање мека дното светлина големина 21-38

2018 Бренд лето пролет момчиња детски патики чевли девојки училиште секојдневен чевли на трчање мека дното светлина големина

DEN 240.00
DEN 319.20

Стока
Достапно.

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИ големината само За купувачите да купуваат употреба .5 cm На пример : Вашето дете нога должина е 18cm, и тогаш треба да му нареди на insole големина 19. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ве молиме изберете поголема големина за деца,детски нозе расте многу брзо, и ќе треба некое време да добијат на врвките На чевлите доаѓа без кутија 100% сосема висок квалитет 100% вистински живиот фотографии , ви благодариме за љубезно купувачи шоу !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш
ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи
и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Детали

Чевли Големина:
1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Возраст Опсег:
9T,14T,4T,>14T,24M,5T,6T,3T,13T,10T,12T,11T,8T,7T
Обвивка Материјал:
Полиестер
Функција:
Дише
Outsole Материјал:
TPR
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Insole Материјал:
TPR
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Бренд Име:
STUVHVU
Сезоната:
пролет ,лето,есен
Затворање Тип:
Лизга-На
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти