.

.

New
ТОПЛА 300cm Најлон Патент/НЕМА.5/спирала заби/2 лизгачот/отворен крај/бела боја за шатор ватенка бесплатен превозот 3pcs/многу

ТОПЛА 300cm Најлон Патент/НЕМА.5/спирала заби/2 лизгачот/отворен крај/бела боја за шатор ватенка бесплатен превозот 3pcs/многу

DEN 815.52

Стока
Достапно.

*** Разни Најлон патент се исто така достапни во нашата продавница, 15~300cm патент , ПОСВЕТЕНОСТ >>
- Испораката ќе биде направено во 4 дена. ние ќе бидеме толку благодарен за вашиот вид соработка.
ВРАЌАЊЕ >>
- Ние го прифаќаме производ-врати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не е
се користи во 7 дена откако ќе ги примите.
Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена. Додека курир полнење треба да бидат платени од ваша страна.
- Ако постои нешто што ние не не е доволно, подобро да контактирате со нас за прв пат пред
оставете neutual или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да им даде добро решение.
ПОВРАТНИ информации >>
Доколку сте задоволни со нашата служба, тоа е вид на вас да оставите позитивен фидбек со
5 ѕвезди.5 Најлон патент /отворен крај имаме 2 стилови, 2 лизгачи отворен крај & 1 лизгачот отворен крај , ве молиме оставете порака за да ме за оној што треба, или ќе испрати случајно, thx.
Ние ќе се реши тоа во прв пат.
Ние ќе се справиме со ова враќање во 5 работни дена по примање на враќање на производи.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
- Albab trademanager : cn118682414
За Пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
- Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно. Должина : 300cm Количина : 3pcs/многу Користење : за ватенка,шатор,итн Опис : За овој стил патент , ние можеме да снабдување со должина од 61cm да 500cm ,Ако треба други должина, слободно контактирајте ме.

Детали

Тип На Производ:
Патентите
Патент Тип:
Open-End
Функција:
Двојно Лизгачи
Пластични Тип:
ABS
Материјал:
Пластични
Големина:
3#
Должина:
300CM
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
боја:
Бела
Материјал:
Најлон
Количина:
3pcs/многу
Свеж

Избор на клиенти