.

.

New
Невидливи Патентите 100PCS се меша Бои Патент Лизгачи 3# DIY Патент Pullers Патент Главата За Шиење Прилагоди на Алатки

Невидливи Патентите 100PCS се меша Бои Патент Лизгачи 3 DIY Патент Pullers Патент Главата За Шиење Прилагоди на Алатки

DEN 453.00
DEN 603.84

Стока
Достапно.


Невидливи Патентите 100 PCS се меша Бои Патент Лизгачи 3# DIY Патент Pullers Патент Главата За Шиење Прилагоди на Алатки
Опис :
Состојба : 100% сосема нов
Производ : Патент Лизгачи
Модел : 3#
Боја : испрати по случаен избор
Пакет Се Вклучени :
100 компјутери /многу Патент Лизгачи
Answer : ___________________________ Note :
1.Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани.
2.Искрено, најдобро корисниците на услугата и добар квалитет.
3.Добра и конкурентна цена.

Детали

боја:
Мулти Обоени
Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Функција:
diy патент
Бренд Име:
DONYAMY
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Големина:
3#
Лизгачот Тип:
Не заклучување
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
Шиење Прилагоди На Алатки
Свеж

Избор на клиенти