.

.

New
20pcs/многу, Трендовски Црна 5# Цинк Легура Патент Лизгачи со Круг Работ Правоаголник Повлекува

20pcs/многу, Трендовски Црна 5 Цинк Легура Патент Лизгачи со Круг Работ Правоаголник Повлекува

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Исто така купувачите ќе биде одговорен за кои било Царински давачки или дополнителни трошоци. Можете да оставите порака до нас за најновите превозот статус!
· Ако сакате да се избере изразат испорака(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, ако сте задоволни со нашата производ(и )и услуги! Ве молиме не се двоумете да ги споделиме нашите производи со други клиенти!
2.

Производ Слики :
Политика За Испорака
· Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата. Ако ви се исполнат на секој проблем во текот на трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас слободно!
3.
Политика на враќање
Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена по приемот на производот(ите), ние ќе се обидеме најдобро да се излезе со решение кој е задоволителен за вас! Ако производот(s) има на квалитетот на прашањето, или бил оштетен при превозот, или сте ја добиле погрешен производ, итн. (А со цел за подобро да ви помогне да се разбере обратна најлон патент, ве молиме да ги проверите на последната слика)
Забелешки : лизгачот повлекува се отстранува од патент лизгачи; проверка на vedio за детали.

Детали

боја:
Нема 5 Обратна Најлон, Нема 5 Смола
Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Големина:
5#
Број На Модел На:
LT201705C-5#
Лизгачот Тип:
Автоматско Заклучување
Свеж

Избор на клиенти