.

.

New
5# 20pcs трговија на Големо со Висок квалитет Бисер метал бакар патент главата, прибор за облека,DIY Патент Лизгачи Облека, Додатоци,05

5 20pcs трговија на Големо со Висок квалитет Бисер метал бакар патент главата, прибор за облека,DIY Патент Лизгачи Облека, Додатоци,05

DEN 364.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред наддавање ако имате било какви прашања во врска со предмети. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Боја : исто како на сликата подолу
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Но, ние не ќе ја прифати ќе се врати на купувачот оперативни грешки предизвикани од оштетените објекти. Ве молиме да оставите Позитивен фидбек за нас кога ќе го примите објект, ние ќе го прават истото за вас. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Обично, сите парцели, може да се испраќаат од 48 часа по исплата е расчисти. Сите предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на Paypal сметка, па затоа ве молиме погрижете се адресата се точни. Царински даноци Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : а.
Големина : 5#
Материјал : Метал
Боја : Исто како слика
Количина : 20pcs/многу Превозот 1.Ви благодарам многу!. За нас, и Ние ќе се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите тргување. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување Враќа Ние нудиме не помалку од 14 дена за да се врати и враќање политики. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Функција:
Убаво
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Големина:
5#
Лизгачот Тип:
Автоматско Заклучување
Метал Тип:
Дувачкиот
Број На Модел На:
05
Свеж

Избор на клиенти