.

.

New
5# промет на Големо со 10pcs Патент Лизгачи Златен Метал Патент Повлекува патент Главата За Чанта/ Ранец/Облека/Шиење Прилагоди на Алатки 071

5 промет на Големо со 10pcs Патент Лизгачи Златен Метал Патент Повлекува патент Главата За Чанта/ Ранец/Облека/Шиење Прилагоди

DEN 140.00
DEN 170.40

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Боја : исто како на сликата подолу
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
Ве молиме имајте во предвид дека патент бои може да се разликува малку поради монитори.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : ). и повеќето земји.

Детали

Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Функција:
Заштита на животната средина
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Големина:
5#
Лизгачот Тип:
Автоматско Заклучување
Метал Тип:
Дувачкиот
Број На Модел На:
5#Патент
Свеж

Избор на клиенти