.

.

New
35mm Природни црвени турмалин Кварц Кристал Сфера турмалин кристална Топка Лекување

35mm Природни црвени турмалин Кварц Кристал Сфера турмалин кристална Топка Лекување

DEN 907.20

Стока
Достапно.


Cr ystal Објект
Име
Природни црвени Топката турмалин
Материјал
КРИСТАЛНО
Тежина
80-110g
Обемот на дијаметар
35mm
Ширина
35 мм
Hight
35 мм
Превозот Надомест
Море(2 Месеци)
$11.00
Воздух(12 Дена)
$22.00
Превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот
(Ако сакате да се избере ШАЛ или Воздух превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молам ни е-мејл)
комбинираат превозот цената се пресметува како :
секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Ви благодариме за вашиот предлог.
Ве молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.
Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.
Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!
Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.
Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се исполнат очекувањата.
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Сите слики биле направени во дневна светлина.Ве молиме слободно контактирајте со нас за решавање на сите прашања може да бидат пред да замине повратни информации.
Задоволството на клиентите е нашиот компанијата цел.

Детали

Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
0000
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Свеж

Избор на клиенти