.

.

New
Ctrue 10pcs Нека Авантура Започне Антички Авион Шише Настроената Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Сувенири Партија Материјали

Ctrue 10pcs Нека Авантура Започне Антички Авион Шише Настроената Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Сувенири Партија Материјали

DEN 1434.00
DEN 1792.80

Стока
Достапно.


Ctrue 10pcs Нека Авантура Започне Антички Авион Шише Настроената Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Сувенири Партија Материјали
Категорија : Шише настроената
Сезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зимски , Божиќен Услуги , бебе туш
кутија Големина : 11cm*10см*2,2 см
Пакување : подарок торба
количина : 10 компјутери Слики :

Детали

Повод:
Пол Открие,Партија,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден
Бренд Име:
ctrue
Број На Модел На:
C071
Број на Компјутери:
10pcs
Шема:
Полна Боја,Цртан Филм Автомобили
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Свеж

Избор на клиенти