.

.

New
12PCS Симпатична руски кукла пенкало корист Деца среќен роденден снабдување подарок девојка бебе туш партија се залага за сувенири крштевањето

12PCS Симпатична руски кукла пенкало корист Деца среќен роденден снабдување подарок девојка бебе туш партија се залага за сувенири

DEN 468.00
DEN 550.56

Стока
Достапно.


материјал : пластика
големина : за 18cm
0.38 мм црно мастило гел пенкало
боја : како на сликата
Стил : руски кукла
прилагодлива : бебе туш сувенири/деца роденден подароци /услуги
ЕДЕН МНОГУ=12 PCS
Боја ќе бидат испратени мешани случајно

Детали

is_customized:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
KIDELIGHT
Повод:
Назад На Училиште,Нова Година,Крштевки & Крштевањето,Децата Ден,Роденден
Број На Модел На:
Руски Кукла
Број на Компјутери:
12pcs
Шема:
цртан слика
Материјал:
Полиестер
боја:
како Слика
Големина:
за 18cm
погоден:
бебе туш услуги /роденден сувенири/подарок
карактер 1 :
децата партија материјали @ среќен роденден
карактер 2 :
бебе крштевањето услуги @ принцеза партија
карактер 3 :
деца среќен роденден корист
Свеж

Избор на клиенти