.

.

New
2 парчиња/set 2inch*2inch DIY Керамички Бакнување Риба Сол и црн Пипер Shakers Партија Свадба Корист Годишнината Материјали

2 парчиња/set 2inch*2inch DIY Керамички Бакнување Риба Сол и црн Пипер Shakers Партија Свадба Корист Годишнината Материјали

DEN 104.00
DEN 111.36

Стока
Достапно.


2 парчиња/set 2inch*2inch DIY Керамички Бакнување Риба Сол и црн Пипер Shakers Партија Свадба Корист Годишнината Материјали
Боја Опција :
Опис На Производот :
Керамички Сол и црн Пипер Shaker
Оваа симпатична поставување на керамички сол и црн пипер shakers ќе донесе малку љубов и креативност на вашата трпезариска маса. Овие модерен уште уникатно дизајниран shakers ќе направи голема партија корист за било која свадба или булчински туш.
Приближните Димензии : 2inch * 2inch
(Детали за производот : Пополни дупката и приклучок кој се наоѓа на дното)
Производот Се Прикаже :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ви благодариме.

Детали

Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
Стилот 15~Стил 17
Повод:
Роденден,Забава,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Број на Компјутери:
2 парчиња
Димензии:
2inch*2inch
Пакување:
2 парчиња/set
Свеж

Избор на клиенти