.

.

New
25pcs/многу Креативни Крстот Ознака за Книги Шупливи Од Нерѓосувачки Челик Метал Ознаки Свадба Подароци со Бесплатен Превозот Tassels

25pcs/многу Креативни Крстот Ознака за Книги Шупливи Од Нерѓосувачки Челик Метал Ознаки Свадба Подароци со Бесплатен Превозот

DEN 1041.60

Стока
Достапно.

Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.
- Некои предмети не се достапни за испорака надвор од НАС. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи.
- За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот.
- Дополнителни превозот полнење се потребни за испорака на P. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.

Детали

Број На Модел На:
a049
Материјал:
Метал
Повод:
боја:
како фото
Повод:
Бебето тушеви, Свадба, Денот на Вљубените
Тема:
Булчински туш , Љубов
Сезони:
Пролет Свадба Фаворизира,Лето Свадба Фаворизира,Падот Свадба Фаворизира
Материјали:
Нерѓосувачки Челик
разубавувањето:
пакување како истото како на слика
Пакување:
како фото
свадба фаворизира:
свадба подароци
Ознаки:
крстот во облик на
Партија Услуги:
партија подароци
Свеж

Избор на клиенти