.

.

New
200Pair/МНОГУ Исток ги Исполнува Запад Нерѓосувачки челик стапчиња за јадење корист+Кинески стил свадба фаворизира Бесплатен превозот

200Pair/МНОГУ Исток ги Исполнува Запад Нерѓосувачки челик стапчиња за јадење корист+Кинески стил свадба фаворизира Бесплатен

DEN 9024.00

Стока
Достапно.


Стапчиња за јадење Услуги 500 Пар/МНОГУ
Карактеристики :
Овие Јадење стапчиња за јадење се изработени од нерѓосувачки челик и се фантастични придружник за позадина на вашата свадба вечера или прием. Секој chopstick се пакува во пластични со хартиена подлога. Четири хартија поддршка бои се на располагање - Црна, Maroon, Виолетова, Сина. Ве молиме оставете msg на сакавте дизајн или ние испрати микс.
Димензии : Ширина 24 cm, Должина од 3 см, Висина 0.5 cm.
Производ Единица Тежина : 30 грама.

Детали

Повод:
Ноќта На Вештерките,Роденден,Забава,Куќа Се Движи,Кинеската Нова Година,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Денот На Благодарноста,Велигден
Број На Модел На:
234-2
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти