.

.

New
(25 парчиња/многу)Европски Стил Деликатна Шупливи Од Круната Ознака за Свадба Партија Корист и Подарок Бесплатен Превозот

(25 парчиња/многу)Европски Стил Деликатна Шупливи Од Круната Ознака за Свадба Партија Корист и Подарок Бесплатен Превозот

DEN 1115.00
DEN 2144.16

Стока
Достапно.

Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.75inch
количина : 25pcs
пакување : подарок кутија
answer : ___________________________ note : Погоден за свадба партија подароци, итн
whats App : +86 15167976322
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт со нас
Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.

Детали

Шема:
Полна Боја,Писмо
Материјал:
Легура
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
170713006
Број на Компјутери:
25pcs
is_customized:
No
Свеж

Избор на клиенти