.

.

New
FENGRISE 10pcs јас ЖАЛАМ НИШТО Hangover за Полнење Перници Свадба Подароци За Гостите Булчински Туш Носителот Торба Bachelorette Партија Оркестарот

FENGRISE 10pcs јас ЖАЛАМ НИШТО Hangover за Полнење Перници Свадба Подароци За Гостите Булчински Туш Носителот Торба Bachelorette

DEN 226.56

Стока
Достапно.


Количина : 10pcs
Боја : Беж
Големина : 10x15cm
Материјал : Памук
Како памук е еколошки обработка причини, ткаенина која ќе содржи cottonseed, па крпа површината содржи некои црни точки, тоа е cottonseed. Ние ќе понудиме најдобра цена за промет на големо, и препорачуваме најдобрите пратката. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го цениме тоа (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди, Превозот време 5-ѕвезди). Препорачуваме испорака : Aliexpress стандард превозотПовеќе standable, побезбедно и побрзо. Кина пост обичен мал пакет плус и Кина пост регистрирани воздух mail зема проценети 15-60 дена.
Dropshipping и трговија на големо :
1. Ние исто така нудиме изразат shippings како DHL, UPS-от, EMS и слично, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте под итно треба на тоа или количината е голем.
Превозот и политика на враќање :
1. Доколку производите кои сте ги добиле беше оштетен или примени погрешен стилови, ве молиме да не остави никакви негативни повратните информации прво, љубезно ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го реши и работа од најдобрите решенија. Ние ќе обично се продолжи наредби од 24 часа откако уплата. Ние прифаќаме враќа и наплата рок од 15 дена од денот на цел завршување, ве молиме контактирајте со нас. Вашиот satisfication е нашиот предлог да се направи подобро.

Детали

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ
Број На Модел На:
W1243
Број на Компјутери:
10pcs
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
FENGRISE
Материјал:
Памук
is_customized:
No
боја:
Беж
Големина:
10x15cm
Употреба 1:
Свадба Корист На Носителот Торба
Употреба 2:
свадба подарок за гости
Употреба 3:
свадба декорација
Употреба 4:
Bachelorette партија материјали, Булчински туш
Свеж

Избор на клиенти