.

.

New
20pcs Ангел Ознака корист Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Подароци За Гостите lembrancinha де бебе туш сувенири

20pcs Ангел Ознака корист Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Подароци За Гостите lembrancinha де бебе туш сувенири

DEN 992.16

Стока
Достапно.

20pcs Ангел Ознака корист Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Подароци За Гостите lembrancinha де бебе туш сувенири Повод : Свадба, Булчински Туш Теми : Крстот Тема Сезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Услуги Категорија : Ознаки & Писмо Отварачки Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Разубавувањето : Tassel,Лента за Околу. Големина на Ознака : 7*6cm Прибл. Големина на Подарок Кутија : 9*7*2cm Слики :

Детали

Повод:
Партија,Ден на Мајката,Полот Откриваат,Денот на Вљубените,Велигден,Божиќ,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Кинеската Нова Година
Број на Компјутери:
20pcs
Бренд Име:
ctrue
Број На Модел На:
W484
Шема:
Полна Боја
Свеж

Избор на клиенти