.

.

New
Брза Испорака 10 Компјутери/многу Фабрика Директно Продажба Свадба Корист Подарок Запре Во Име На Љубовта Шише Затка трговија на Големо

Брза Испорака 10 Компјутери/многу Фабрика Директно Продажба Свадба Корист Подарок Запре Во Име На Љубовта Шише Затка трговија

DEN 528.00

Стока
Достапно.

Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Одобрението за промет на големо или мало, ќе може да снимите повеќе од 10% -20% пари на вашите трошоци. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Обичај етикета картички ( персонализирате вашата свадба ) : , Ако вашата цел е повеќе од $125 ,Етикета картичка е слободна ,Можете да ги добиете за слободни . Персоналните ознаки се исто така достапни одделно. За Мене, Ние сме на свадба материјали снабдувач дека може да им даде на нашите клиенти на најевтиниот цена. Ветено од страна на добавувачот Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Изберете од 20 различни кутија дизајни и бои.
Ве молиме имајте во предвид : Појавување ви благодариме ознаки се вклучени во секој корист.

Детали

Број На Модел На:
a083
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Повод:
Број на Компјутери:
1pc
Шема:
Архитектура
свадба вино затка:
свадба фаворизира
Материјал:
Хром
Тема:
Љубов
хром затка:
Партија Корист
Црвена:
Божиќ Подарок
во парк:
брза испорака
Сигурен квалитет:
Сигурен сервис
Совршен добавувачот систем:
Секое време да се обезбеди масовно купување
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти