.

.

New
Моден Симпатична како може да биде малку се облекуваат девојка keychain свадба фаворизира бесплатен превозот 100pcs /многу #GR36

Моден Симпатична како може да биде малку се облекуваат девојка keychain свадба фаворизира бесплатен превозот 100pcs /многу GR36

DEN 6720.00

Стока
Достапно.


Моден Симпатична како може да биде малку се облекуваат девојка keychain свадба фаворизира бесплатен превозот 100pcs /многу
1. Материјал Нерѓосувачки челик, смоли
2. Пакување Големина 9*5*2cm
3. Боја
како фото
4. Пакување
1 buc/подарок кутија
5. MOQ 20 компјутери
6. Испорака
5 дена.
7. Плаќање
1) Aliexpress, 2) Western Union,3), T/T
8. Превозот
Бесплатен превозот
9.Користење/Повод
Свадба Декорација, Фестивал Декорација, Партии, Торта Декорација, Дома Декорација, Облека, Декорација, Holiday Gift, Прозорецот Прикажува, Булчински Тушеви, Годишнини.

Детали

Повод:
Партија,Големиот Настан,Свадба & Ангажман
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
GR36
Шема:
облека
is_customized:
No
Материјал:
метал, смола
Тип На Производ:
keychain
Употреба:
Свадба Декорација & Подарок
Свеж

Избор на клиенти