.

.

New
Бесплатен превозот (50pcs/многу) Повторно употребливи бела хартија 3D очила Хартија Рамка Црвено/Сино леќа 3d виртуелен видео Приказ Anaglyph

Бесплатен превозот (50pcs/многу) Повторно употребливи бела хартија 3D очила Хартија Рамка Црвено/Сино леќа 3d виртуелен видео

DEN 497.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.


И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.7cm
Материјал боја : Црвена, Сина
Пакет : 50pcs/многу
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Добредојде
Вашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!
Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!
Приказ на повеќе фенси предмети
Ако било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!!
бела хартија 3 D очила
Материјал : хартија
Големина на : 40. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Слика :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.

Детали

Повод:
Свети Патрик е Ден,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
40.5*за 3,7 СМ
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти