.

.

New
50pcs свадба подароци круна монолитна метална ознака со tassel за Назад На Училиште ученикот услуги розово или сино подарок кутија

50pcs свадба подароци круна монолитна метална ознака со tassel за Назад На Училиште ученикот услуги розово или сино подарок кутија

DEN 1383.00
DEN 1627.20

Стока
Достапно.

Исклучителна свадба подароци круна монолитна метална ознака со tassel за Назад На Училиште ученикот услуги
розово или сино подарок кутија
Производ Материјал : Метал
Производ Големина : 6.5 * 6.5 * 2cm
Пакување : подарок пакување [Апликации] ознаки, за возврат, декорација, да се испрати на студентите да пријател подароци Еден натоварени!

Детали

боја:
Сина, Розова
Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HQ165
Број на Компјутери:
50pcs
Шема:
Полна Боја,Круна
Материјал:
Метал
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Ученикот и Наставникот
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти