.

.

New
50pcs/многу свадба фаворизира и подароци Зборови на Љубовта Сребрена метална ознака роденден декорација производи

50pcs/многу свадба фаворизира и подароци Зборови на Љубовта Сребрена метална ознака роденден декорација производи

DEN 1383.00
DEN 1627.20

Стока
Достапно.

Писмо ЉУБОВ Ознака за Книги Метал Ознаки со Tassels Свадба Сувенири Книга Маркер 50pcs/многу
Пакување : Подарок кутија
Пакет големина : 7.5*10см

Детали

Број На Модел На:
HQ129
Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
is_customized:
Yes
Шема:
Писмо
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
50pcs
Тип:
Нож И Вилушка Носителот
Mfg Серија Број:
Ангел и Ѓавол
Свеж

Избор на клиенти