.

.

New
Свадба корист Крстот Срцето Ознака бебе туш ознака 30pcs/многу

Свадба корист Крстот Срцето Ознака бебе туш ознака 30pcs/многу

DEN 1176.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно) за Употреба : Свадба Декорација & Подарок Тип : Ознака свадба корист : ознака
Совршен прилог за оние кои сакаат да читаат, овие Крстот Срцето Ознака услуги се практични и уште направи прекрасен keepsake. String индивидуализирана панделки низ срцето на врвот за ефтин, личен изглед.
Секој метал сребро ознака мерки 2" x 1 3/4" и карактеристики шупливи-out стилски срце со помал срце и домот, крос исечок во неговиот центар.
Убаво спакуван во јасно врвот подарок кутија со теал сина база врзани со organza лента и во прилог круг теал и бело "За Вас" tag.
Слика како слика следниве се согласува со оригиналниот : Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.040 kg (0.110 lb.) Пакет Големина : 8см х 8cm 4cm x (во x 3.15 3.15 во x 1.57 во)

Детали

Повод:
Роденден,Годишнина,Забава,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ww
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Друг Празник Материјали
Повод:
Свадба
Настан & Партија Материјали:
партија подароци
Материјал:
Други
боја:
Други
Обликот:
Други
Тема:
Љубов
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти