.

.

New
200pcs/многу Висока Пета Чевли Ознака Свадба Булчински Туш Услуги DHL Fedex Бесплатен Превозот

200pcs/многу Висока Пета Чевли Ознака Свадба Булчински Туш Услуги DHL Fedex Бесплатен Превозот

DEN 8064.00

Стока
Достапно.


200pcs/многу Висока Пета Чевли Ознака Свадба Булчински Туш Услуги DHL Fedex Бесплатен Превозот
Карактеристики :
Подарок кутија мерки 10*7*2cm
фантастичен начин да се заблагодарам на вашите гости за помагајќи ти да го прослават најважните поглавје во вашиот љубовна приказна!
Секоја ознака е спакувани во подарок кутија со лента, tassel и ознака.

Детали

Шема:
Срцето
Бренд Име:
szlinxikeji
Број На Модел На:
SJK59
Повод:
Кинеската Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Спецификација:
0.7-0.9M
Свеж

Избор на клиенти