.

.

New
Мало+Бебе Туш Услуги и Подарок Сини Кристал Брадавица Малиот Крштевање Кристал Pacifier За Момче+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Мало+Бебе Туш Услуги и Подарок Сини Кристал Брадавица Малиот Крштевање Кристал Pacifier За Момче+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Љубезно Потсетник
Нормално ,ние ќе ја испорача стоката од Кина Пост Воздух Mail ,и тоа ќе биде потребно за 35-60 дена да се дојде ,но понекогаш ќе потрае повеќе од 60 дена, за некои причина (e. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Детали

Повод:
Број На Модел На:
RWF-0005KC
Тип:
keychain
Употреба:
Свадба Фаворизира&Партија Услуги
Пакет:
Подарок кутија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Кристално
Свеж

Избор на клиенти