.

.

New
Мало+Бебе Туш Услуги и Подарок Розова Кристал Брадавица Малиот Крштевање Кристал Pacifier За Девојка+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Мало+Бебе Туш Услуги и Подарок Розова Кристал Брадавица Малиот Крштевање Кристал Pacifier За Девојка+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Љубезно Потсетник
Нормално ,ние ќе ја испорача стоката од Кина Пост Воздух Mail ,и тоа ќе биде потребно за 35-60 дена да се дојде ,но понекогаш ќе потрае повеќе од 60 дена, за некои причина (e.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.)
Вистински Производ Слика За Референца :
Релевантни Производи Се Покаже Слика :
КУПУВАЧОТ ИЗВЕСТУВАЊЕ
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам, Western Union,T/T итн.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Детали

Повод:
Број На Модел На:
RWF-0005KC-1
Тип:
keychain
Употреба:
Свадба Фаворизира&Партија Услуги
Пакет:
Подарок кутија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Кристално
Свеж

Избор на клиенти