.

.

New
50Pcs/Многу Персоналните Tiffanly Сина Бонбони Кутии со цвет Чоколадо Креативни Бонбони Кутија Свадба Материјали

50Pcs/Многу Персоналните Tiffanly Сина Бонбони Кутии со цвет Чоколадо Креативни Бонбони Кутија Свадба Материјали

DEN 3973.00
DEN 4272.00

Стока
Достапно.


Бонбони Корист Кутии за Свадба Партија
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Materiel : Железо
Димензии : дијаметар : 7.5 CM средно : 4.5 cm
Имајте на ум 1 : бојата може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор. Забелешка 2 : Купувачот треба да се одговорни за било каква вредност и сопствени должност ако постои.

Детали

Материјал:
Железо
Шема:
Мустаќи
Број На Модел На:
ER54
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман
Свеж

Избор на клиенти