.

.

New
50pcs/многу Нови пристигнување свадба материјали свадба подароци и услуги за гости керамички teapot во облик на плоча бонбони јадење Бесплатен превозот

50pcs/многу Нови пристигнување свадба материјали свадба подароци и услуги за гости керамички teapot во облик на плоча бонбони

DEN 8064.00

Стока
Достапно.

Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на исходот Зачувам се точни. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.

Детали

Број На Модел На:
G013C
Материјал:
Керамички
Повод:
Шема:
Момче & Девојка,Невестата & Младоженецот
Повод:
Бебе туш,Венчавка,Денот на Вљубените
Теми:
Љубов
Сезони:
Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира
категорија:
кујнски алатки
Материјали:
Керамички
разубавувањето:
Бели Панделки & Благодарение На Tag
боја:
Бела
Пакување:
Подарок Кутија, како фото
свадба фаворизира:
свадба подароци
Керамичка Чаша Шеќер:
Teapot облик
Свеж

Избор на клиенти