.

.

New
Ужасот Пеколен Човек Маски За Ноќта На Вештерките Hellboy Филм Маскарада Kroenen Целосна Се Соочуваат Со Шлем Смола Маска Возрасни Големина Cosplay Проп

Ужасот Пеколен Човек Маски За Ноќта На Вештерките Hellboy Филм Маскарада Kroenen Целосна Се Соочуваат Со Шлем Смола Маска Возрасни

DEN 1305.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Испорака : Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ужасот Пеколен Човек Маски За Ноќта На Вештерките Hellboy Филм Маскарада Kroenen Целосна Се Соочуваат Со Шлем Смола Маска Возрасни Големина Cosplay Проп
Опис : Име : На Пеколен Човек Маска Големина : 26cm*21cm*13cm Боја : Како што е Прикажано (Бронза или Сребро) Нето тежина : 580 грама Matrail : Смола Забелешка : Ако ви се допаѓа маска ,ве молиме да ни кажете боја сакате . Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Најважно!!! Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот.

Детали

Тип:
Партија Маски,Ужас
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Blackburro
Број На Модел На:
6319
Маска Материјал:
Смола
Свеж

Избор на клиенти