.

.

New
Бесплатен Превозот!!! Смешни Партија Cosplay Злото Циркус Кловн Маска Pennywise Ноќта На Вештерките Хорор Партија Фенси Облека Костим Додаток

Бесплатен Превозот!!! Смешни Партија Cosplay Злото Циркус Кловн Маска Pennywise Ноќта На Вештерките Хорор Партија Фенси Облека

DEN 767.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Бесплатен Превозот!!! Смешни Партија Cosplay Злото Циркус Кловн Маска Pennywise Ноќта На Вештерките Хорор Партија Фенси Облека Костим Додаток
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Детали

Тип:
Партија Маски,Негативец Шега
Покрива Област:
Полно Лице
Бренд Име:
Kteam
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
КМ-1462
Маска Материјал:
природен Латекс
Свеж

Избор на клиенти