.

.

New
Ноќ на вештерките Партија Маска Маскарада Маски Шема Жени Мажи Половина Лицето Маска Венецијански Маскарада Фенси Облека Топката 6pcs продаде

Ноќ на вештерките Партија Маска Маскарада Маски Шема Жени Мажи Половина Лицето Маска Венецијански Маскарада Фенси Облека Топката

DEN 421.00
DEN 546.72

Стока
Достапно.

Ве молиме да обрнете внимание за ова пред да u се направи ред. Ако вашата потреба објект итно да, можете да изберете EMS, DHL, Fed Ex или UPS. Тоа е повеќе брза и безбедна, тоа трае 7-10days, и ве молиме контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена.
-Ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно.
Ноќ на вештерките Партија Маска Маскарада Маски Шема Жени Мажи Половина Лицето Маска Венецијански Маскарада Фенси Облека Топката 6pcs продаде Количина : 6pcs
Материјал : PV пластични прифаќаме само Зачувам (Т/T, Western Union и други начини на плаќање aliexpress прифати)
Ве молиме оставете точно и јасно адреса; тоа ќе ги намали многуте проблеми на превозот. ПЛАЌАЊЕ ЗАШТИТА
На парите е безбеден, бидејќи можете да го испратите вашиот пари за да Aliexpress веб-страница, бидејќи само откако ќе ги примите објект, Aliexpress веб страница ќе ја испрати на износот за нас.
-Забелешка : сите линк со кој е означен ЕМС бесплатен превозот, ако у се од Бразил, ние ќе брод од страна на Бразил пост, наместо на ЕМС, бидејќи Бразил, Бразил пост е најбрзиот и повеќето безбедни начини за превозот. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Детали

Повод:
Партија
Број На Модел На:
M
Покрива Област:
Горната Половина Лице
Возрасна Група:
Возрасни лица
Маска Материјал:
ПВЦ Пластика
боја:
multicolor
Потекло:
Кина
Тип:
Партија Маски
количина:
6Pcs
Свеж

Избор на клиенти