.

.

New
Топ Смола Gmask Slipknot Џои Cosplay Маска Страшно Маска Бела Slipknot Маска За Возрасни Се Допаѓа Костимот Партија Маскарада Ноќ На Вештерките Реквизити

Топ Смола Gmask Slipknot Џои Cosplay Маска Страшно Маска Бела Slipknot Маска За Возрасни Се Допаѓа Костимот Партија Маскарада

DEN 1874.00
DEN 2015.52

Стока
Достапно.


Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Смола ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.Топ Смола Gmask Slipknot Џои Cosplay Маска Страшно Маска Бела Slipknot Маска за Возрасни се Допаѓа Костимот Партија Маскарада ноќ на Вештерките Реквизити За нас : Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природни Смоли
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка.

Детали

боја:
A, B, C, D
Тип:
Партија Маски,Ужас
Маска Материјал:
Смола
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Ноќта на вештерките
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
LM01009-7-37-15
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти