.

.

New
Моден Дизајн Шарени ноќта на Вештерките ЕЛ Жица Трепка Партија Маска Прозрачна Маскарада Маска Смртта Маска Роденден Роман Подарок

Моден Дизајн Шарени ноќта на Вештерките ЕЛ Жица Трепка Партија Маска Прозрачна Маскарада Маска Смртта Маска Роденден Роман Подарок

DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Моден Дизајн Шарени ноќта на Вештерките ЕЛ Жица Трепка Партија Маска Прозрачна Маскарада Маска Смртта Маска Роденден Роман Подарок
Материјал : Пластични маска со ел блескав жица
Батерии : 2 buc АА батерии ( не се вклучуваат )
·

Детали

Тип:
Партија Маски
Покрива Област:
Полно Лице
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Партија
Број На Модел На:
M005
Тип:
Led прозрачна маска
Маска Материјал:
Пластични
Производи име:
ЕЛ жица прозрачна лицето маска
контрола начини:
Префрлете
Led боја:
шарени
Боја На Каросеријата:
Како слика покажува
Батеријата:
2 парчиња АА батерија
Употреба:
Партија, Позитивни Страни, Дискотеки, Клубови, Ноќта На Вештерките ,Родендени, Празници
Е _ прилагодени:
Yes
Трговија на големо и прилагодени на купувачот :
Pls контактирајте ме
Свеж

Избор на клиенти