.

.

New
Врвен Квалитет На Ноќта На Вештерките Партија Cosplay Возрасни' Halloween Делукс Латекс Полна Глава Стар Човек Маска Кршење Лош Човек Маска За Човекови Лицето Маска

Врвен Квалитет На Ноќта На Вештерките Партија Cosplay Возрасни' Halloween Делукс Латекс Полна Глава Стар Човек Маска Кршење Лош

DEN 4060.00
DEN 4319.52

Стока
Достапно.


5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка". Нашите клиенти од целиот свет.
Врвен Квалитет На Ноќта На Вештерките Партија Cosplay Возрасни' Halloween Делукс Латекс Полна Глава Стар Човек Маска Кршење Лош Човек Маска За Човекови Лицето Маска
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.

Детали

Тип:
Партија Маски,Славна Личност
Покрива Област:
Полно Лице
Бренд Име:
Kteam
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
КМ-1513 година
Маска Материјал:
Латекс
Свеж

Избор на клиенти