.

.

New
Страшно Стар Човек Латекс Маска Терор Сина Машки Главата Гумени Маски За Ноќта На Вештерките Маскарада Карневалот Зомби Cosply Партија Фенси Облека Реквизити

Страшно Стар Човек Латекс Маска Терор Сина Машки Главата Гумени Маски За Ноќта На Вештерките Маскарада Карневалот Зомби Cosply

DEN 384.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Совршен за Маскарада Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, итн. име на производ : Хорор Стар Човек Латекс Маска материјал : еко-пријателски латекс Големина : Одговара на повеќето возрасни грла Алергија предупредување 1. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Испорака : Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.Ако сте алергични на латекс, не носат ова. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Овој производ е нормално да имаат мирис на латекс , може да се стави тоа на Вентилација место за еден ден . Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот.
Хорор Стар Човек Латекс Маска Терор Сина Машки Главата Гумени Маски За Ноќта На Вештерките Маскарада Карневалот Зомби Cosply Партија Фенси Облека Реквизити
Опис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Тип:
Партија Маски,Ужас
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Број На Модел На:
98666
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Blackburro
Маска Материјал:
Латекс
Свеж

Избор на клиенти