.

.

New
До 2015 Нов Дизајн LED Бела Боја Прозрачна светне Маска За DJ Маски за Партијата ноќта на Вештерките Партија Материјали

До 2015 Нов Дизајн LED Бела Боја Прозрачна светне Маска За DJ Маски за Партијата ноќта на Вештерките Партија Материјали

DEN 4272.00

Стока
Достапно.


• Ние ќе организира shiping што е можно поскоро откако ќе го извршите плаќањето.
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до. Нашите Услуги
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.LED лицето маска шоу
2. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.
• Сериозни Купувачот Само ! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
• ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker ,T/T ,western union.
До 2015 Нов Дизајн LED Бела Боја Прозрачна светне Маска За DJ Маски за Партијата ноќта на Вештерките Партија Материјали
1. Повеќе детали за ДОВЕДЕ лицето маска
Име на производ
LED лицето маска
Производ големина
Возрасни Стандард
Извор на светлина
LED
Батеријата
Батерија
Се користи за
DJ Божиќ на Партијата ноќта на Вештерките Роденден
Други услови за Плаќање Paypal , T/T , Western Union трговија на Големо и прилагодени на купувачот
Pls контактирајте ме
3.

Детали

Тип:
Партија Маски
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Партија
Покрива Област:
Долната Половина Лице
Маска Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Ledheadwear15
Тип:
LED прозрачна маска
Тип:
LED прозрачна маска , LED лицето маска
Led боја:
Бела боја или прилагодени
контрола начини:
Префрлување и далечинскиот управувач
Боја На Каросеријата:
Црна или costumized
Батеријата:
Батерија
LED Блескав бела Светлина Маска:
Yes
Се користи за :
DJ Божиќ на Партијата ноќта на Вештерките Роденден
потекло место:
Гуангжу , Кина
Трговија на големо и прилагодени на купувачот :
Pls контактирајте ме
Свеж

Избор на клиенти